İnşaatçılar bu konferansta buluşuyor

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketler ile yatırımcıları bir araya getirecek 2. İnşaat ve Konut Konferansı 21 Ocak'ta (yarın) Marriott Hotel Asia'da düzenlenecek

İnşaatçılar bu konferansta buluşuyor

20 Ocak 2014 / Emlakwebtv
İnşaat sektörünün temsilcileri 21 Ocak'ta (yarın) Marriott Hotel Asia'da düzenlenecek 2. İnşaat ve Konut Konferansı’nda bir araya gelecek. Gayrimenkul sektöründeki son gelişmeler, şirketlerin 2014 hedefleri, yabancı yatırımcıların dikkati çekecek inovatif fikirler, sürdürülebilir kentler ve metropol yaşamı gibi farklı konuların masaya yatırılacağı konferansı yurtiçi ve yurtdışından pek çok sektör temsilcisinin takip etmesi bekleniyor.

10 farklı oturum yapılacak
Açılış konuşmasını İNDER Genel Başkanı Nazmi Durbakayım’ın yapacağı konferansta, aralarında Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Egeyapı Group Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, Erguvan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Emre Maraşlı, ÇEDBİK Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Duygu Erten ve Konut Market Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yener’in moderatör olarak yer alacağı 10 oturum gerçekleşecek.