Isıcam Konfor reklam yüzü Wilma Elles

Trakya Cam, ‘Isıcam Konfor’un sağladığı enerji tasarrufunu anlatmak amacıyla ünlü oyuncu Wilma Elles’in yer aldığı reklam filmiyle başlattığı kampanyayı Türkiye geneline yayıyor

emlakwebtv

Trakya Cam, teknoloji ürünü ‘Isıcam Konfor’un sağladığı enerji tasarrufunu anlatmak amacıyla ünlü oyuncu Wilma Elles’in yer aldığı reklam filmiyle başlattığı kampanyayı Türkiye geneline yayıyor. Başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere çeşitli kentlerde düzenlenen etkinliklerde, Isıcam Konfor’un konut ve işyerlerinde sağladığı fayda uygulamalı olarak anlatılıyor.

Isıcam Konfor’un reklam filminde rol alan ünlü oyuncu Wilma Elles’in de yer aldığı Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’ndeki etkinlikte, katılımcılar ürünün sağladığı ısı kontrolünü test etme fırsatı buldu. Etkinlik boyunca düzenlenen 4 farklı yarışmada, başarılı olan 4 yarışmacı Samsung Galaxy Gio cep telefonu kazandı.

Sağladığı tasarrufla konut ve işyerlerinin ısınma ve soğutma giderlerinde tasarruf sağladığına tanık olan ziyaretçiler, Wilma Elles ile ‘Isıcam Konfor Yarışması’na da katılarak, yöneltilen sorulara hızlı ve doğru yanıt vermek için mücadele etti. Gün içinde düzenlenen dört yarışmada, doğru yanıtı en hızlı veren ziyaretçiler, Samsung Galaxy Gio cep telefonu kazandı.

Isıcam Konfor’un reklam filminde rol alan ünlü oyuncu Wilma Elles, yöneltilen soruları yanıtlarken, Trakya Cam’ın etkinliğine katılan ziyaretçiler, ünlü oyuncuyla hatıra fotoğrafı çektirme fırsatı buldu.

Trakya Cam’ın, cam ile tasarruf kampanyası amacıyla başlattığı Isıcam Konfor etkinliklerine, başta İzmir, Ankara, İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde düzenlenmeye başlayan etkinliklere şimdiye kadar 8 bini aşkın kişi katıldı.

Isıcam Konfor ısı kayıplarında % 50, daha avantajlı
Trakya Cam’ın son teknoloji ürünü Isıcam Konfor, gün ışığını engellemeden yazın güneş ısısı girişini kontrol ediyor. Kışın da ısıyı içeride tutan Isıcam Konfor, böylece hem soğutma hem de ısıtma giderlerini azaltıyor. Isıcam Konfor standart çift camlara göre camdan kaynaklanan ısı kayıplarında % 50, güneş kontrolünde ise % 40daha avantajlı olmasıyla dikkat çekiyor.