İSMOB 2016'dan rekor geldi

Türkiye'nin ve dünyanın en büyük mobilya buluşmalarından biri olan İSMOB 2016, 132 binin üzerinde kişi tarafından ziyaret edildi.

İSMOB 2016'dan rekor geldi

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği ile TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile düzenlenen 12. İstanbul Mobilya Fuarı-İSMOB rekor ziyaretçi sayısıyla tamamlandı. Etkinliği 132.476 kişi ziyaret etti

Dünyanın profesyonelleri İSMOB'da buluştu
TÜYAP'da gerçekleştirilen ve açık kaldığı altı gün süresince ziyaretçi akınına uğrayan etkinlik, Asya, Ortadoğu ve Afrika'dan gelen 30 binin üzerindeki ziyaretçiye de kapılarını açtı. İSMOB ayrıca, Rusya, Moldova, Tunus, Arnavutluk, Kosova, Türkmenistan,Bulgaristan, Tacikistan, İran, Irak, Nijerya, Romanya, Almanya, İngiltere, Kenya, Libya ve Mısır gibi dünyanın en önemli 37 ülkesinden gelen alım heyetlerinin katılımına sahne oldu.

İSMOB'dan Tepe HOME'a tasarım ödülü... Ayrıntılar için tıklayın...

İSMOB Mobilya Fuarı rekorlarla bitti
Toplamda 120 bin metrekarelik sergi alanında ve 14 salon üzerinde ziyaretçilerini ağırlayan İSMOB 2016'ya 200'ün üzerinde ihracat gerçekleştiren firmalar katılım gösterdi. 12 Ocak'ta açılan ve 6 gün boyunca ziyarete açık kalan 12. İstanbul Mobilya Fuarı İSMOB 2016'nın açılışı Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş ve İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi tarafından gerçekleştirilmişti. 

Aylar öncesinden gerçekleşen rezervasyonlarla standların tükendiği İSMOB'un 13. organizasyonu 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında yapılacak.