İSTANBUL 216’NIN 2. ETABI İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Baysaş İnşaat’ın Fikirtepe projesi İstanbul 216’nın ikinci etabı için yıkım başladı. İkinci etabın teslimleri 2017 yılında yapılacak

İSTANBUL 216’NIN 2. ETABI İÇİN DÜĞMEYE BASILDI

Baysaş İnşaat'ın Fikirtepe'de hayata geçirdiği İstanbul 216 projesindeki 2'nci etap için düğmeye basıldı. Hak sahipleri tarafından boşaltılarak yıkıma hazır hale getirilen ikinci etapta geçtiğimiz gün itibariyle yıkım çalışmalarına başlandı. İlk etabında satış ve inşaat çalışmalarının devam ettiği projede, ikinci etabın 2017 yılında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

80 milyon dolar yatırım değeriyle hayata geçirilen İstanbul 216'nın 2'nci etabında yaklaşık 580 konut olacak. Biri home ofislerden oluşan toplam üç bloğun yer alacağı 2. Etapta 1+1'den 3+1'e kadar farklı konut tipleri bulunacak. 2'nci etapta da tıpkı ilk etapta olduğu gibi yeşil ve sosyal alanlara geniş yer verdiklerini söyleyen Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, "Bu etapta da açık ve kapalı havuz, fitness, sauna ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Ulaşım akslarına olan yakınlığı ile dikkat çeken projemiz, yatırımcısına kazanç sağlayacak bir kalitede yükseliyor" diye konuştu.

Proje Bilgisi: Istanbul 216