İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi 21 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi 21 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Toplam 577 adet daireden oluşan Sağlıkkent 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Sağlıkkent satılık daire büyüklükleri ise 79 ila 118 metrekare arasında değişiyor. 

Sağlıkkent sosyal donatıları arasında market, manav, kuru temizleme, kuaför gibi hizmetlerin dışında fitness, sauna, kapalı havuz, kafeterya, 24 saat güvenlik, kapalı-açık otoparklar, süs havuzu, botanik bahçe yer alıyor. 

1+1 konutlara yer verilmeyen projede daireler 2+1'den başlıyor. 79 ve 98 m², 3+1 daireler ise 118 m² seçenekleriyle ve hemen teslim inkanıyla satışa sunuluyor. 2+1 daireler 190,000 TL'den başlayan fiyatlarla, 3+1 daireler ise 220,000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Lokasyon olarak İstanbul'un ulaşıma en uygun noktasında yer alan Sağlıkkent projesinde, siteden metrobüs durağına ücretsiz ring seferler yapılıyor. Proje, Beylikdüzü E-5'e yürüme mesafesinde, yapımına yakın zamanda başlanacak olan Bakırköy Beylikdüzü metro hattına da 2 dakika uzaklıkta bulunuyor. Metrobüs güzergahına çok yakın konumda yer alan proje, Avrupa'nın en büyük otomotiv alışveriş merkezi olan Autopia'ya ve TEM bağlantı yoluna komşu olmasıyla da her yere kolayca ulaşım sağlıyor. Firma, inşaat sektöründe inovatif bakış açısını sergileyen yeni projeleriyle yer almayı sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

"İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi" Başlıklı Haberin Galerisi

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi

İttifak İnşaat Sağlıkkent projesi

Firma Bilgisi: Ittifak Inşaat
Proje Bilgisi: Sağlıkkent