Jardin Eden'de satışlar başladı

Pana Yapı tarafından Çeşme'de hayata geçirilen Jardin Eden'de satışlar başladı

Jardin Eden'de satışlar başladı

Pana Yapı tarafından Çeşme'de inşa edilen Jardin Eden'de satışlar başladı. Proje, Güney Fransa ile Ege mimarisinin sentezi ile oluşturulan 118 adet villadan oluşuyor.

Çeşme Jardin Eden görücüye çıktı
Pana Yapı, New York Times tarafından 2016 yılında gidilmesi gereken 52 şehir listesine alınan Çeşme'de inşa ettiği Çeşme Jardin Eden projesini görücüye çıkardı. Yalnızca Çeşme'nin değil, bölgenin de en dikkat çeken projelerinden biri olan Çeşme Jardin Eden'in ön talep döneminde büyük bir ilgi gördüğü açıklandı. Bu dönemde projenin yüzde 25'i satıldı.

Jardin Eden'de satışlar başladı

Çeşme Jardin Eden projesi
Her biri kendine özel nitelikler taşıyan toplam 118 villa ve toplam 3 konaktaki 40 residanstan oluşan Ceşme Jardin Eden 124 dönümlük arazi üzerinde yer alıyor. Hel villanın denizi görecek şekilde konumlandırıldığı projede, bisiklet parkurları, küp taşlı yollar, taş duvarlar, seyir terasları ve isteğe bağlı olarak işlenebilen bahçe halayları bulunuyor. Proje bünyesinde yer verilen sosyal olanaklar arasında da hamam, fitness, sauna, özel havuzlar ve çocuk havuzlarının yanı sıra; akıllı ev sistemi, yerden ısıtma sistemi. arıtma su sistemi, usb prizler, güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri bulunuyor. 

Çeşme Jardin Eden projesi fiyatları için tıklayın...

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden