JLL Grup Başkanı'ndan Büyükyalı standına ziyaret

MIPIM'de ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Büyükyalı projesi standının son konuğu JLL Otel ve Ağırlama Grubu Dünya Başkanı Arthhur de Haast oldu

JLL Grup Başkanı'ndan Büyükyalı standına ziyaret

Açıldığı ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Büyükyalı projesi son olarak JLL'nin Otel ve Ağırlama Grubu Dünya Başkanı Arthur de Haast'ı ağırladı. Haast, MIPIM'in en çok ziyaret edilen standında projenin "iyi yaşam" konsepkti ve "yeni şehircilik" yaklaşımı konusunda bilgi aldı.

Büyükyalı'nın ikinci etabı ne zaman satışa çıkıyor? Ayrıntılar için tıklayın...

Büyükyalı projesi önemli konuklarını ağırlıyor
Dünya gayrimenkul hizmetleri ve yatırım yönetimi alanında faaliyetlerini sürdüren en önemli firmalardan biri olan JLL'nin Otel ve Ağırlama Grubu Dünya Başkanı Arthur de Haast, MIPIM'in açıldığı ilk günden bugüne ziyaretçi akınına uğrayan Büyükyalı projesini ziyaret etti. Projenin bütünü ve incelikle düşünülmüş ayrıntılarının etkileyici olduğunu vurgulayan Arthur de Haast, emlak sektörünün ardık her şeyden önce ağırlama sanatına ve insanları mutlu etmeye odaklanması gerektiğini söyledi. Haast, mimari tasarım sürecinin temelinde de bu hassasiyetin yer alması gerektiğini vurgulayarak:

" Bu anlayışın tüm gayrimenkul projelerine örnek olmasını diliyorum. Tarihi değerleri çağdaş bir mimariyle harmanlayan Büyükyalı’nın, dünyanın en büyüleyici şehirlerinden İstanbul’a yakışır bir proje olacağına inancım tam." dedi. 

JLL Grup Başkanı'ndan Büyükyalı standına ziyaret

Büyükyalı'ya övgü
Arthur de Haast'ın ziyaretinden büyük memnuniyet duyduklarını söyleyen Büyükyalı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akbalık da böylesine önemli bir profesyonelin Büyükyalı projesinde ortaya koyulan iyi yaşam anlayışından övgüyle söz etmesinden de mutlu olduklarını vurguladı. Akbalık:

"Bu değerlendirme, Büyükyalı İstanbul’un farkını, ayrıcalığını çok net olarak ortaya koyuyor. Çabamızın, hassasiyetimizin takdir edilmesinden mutluluk duyduk. Dileğimiz bu yaklaşımın, tüm gayrimenkul projelerine ilham vermesi..." dedi

Firma Bilgisi: Özak GYO - Yenigün İnşaat - Ziylan Grup
Proje Bilgisi: Büyükyalı Projesi