Kalder'den Mesa Mesken'e "kalite" belgesi

Türkiye Kalite Derneği-Kalder, gayrimenkul sektörünün seçkin isimlerinden Mesa Mesken'e 15. yıl üyelik paketini sundu.

Kalder'den Mesa Mesken'e

Türkiye Kalite Derneği(KalDER) Mesa Mesken'e kalite belgesi verdi. Kalder ankara Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nazmi Karyağdı, Mesa Mesken Yönetim Kurulu Başkan Vekili Evren Ünver'i ziyareti sırasında, Mesa'nın yönetim kalitesi ile özel bir örnek olduğunu söyledi. 

Mesa Marmara projesi hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Mesa Mesken'e kalite belgesi
Mesa Mesken, Türkiye Kalite Derneği'nden "15. Yıl Üyelik Plaketi" almaya hak kazandı. Mesa Mesken Yönetim Kurulu'nu ziyaret eden KalDer Ankara Yönetim kurulu Başkan Yardımcızı Nazmi Karyağdı, Mesa'nın KalDer üyeliğinde 15. yılını doldurduğunu söyledi. Karyağdı: "Mesa’nın yönetim kalitesiyle örnek yapısını sürdürmesi memnuniyet vericidir” ifadelerini kullandı.

Mesa'nın Kalite atağı sürecek
Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkan vekili Evren Ünver de, Kalite Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nazmi Karyağdı ve beraberindeki heyeti kabulü sırasında yaptığı konuşmada, Mesa'nın 47 yıllık köklü bir geçmişi olduğunu belirtti. Kalite Derneği üyeliğinde 15. yıl plaketini almanın sevinç verici olduğunu söyleyen Ünver:

"Mesa; mükemmellik kültürünün toplumumuza yerleşmesi için yapılan tüm çalışmaları desteklemeyi sürdürecektir. Yönetimde kalite anlayışımızı da her yıl daha da güçlendiriyoruz. KalDer’e desteğimiz de sürecek” dedi.

Kalite Derneği-Kaler
Türkiye'de yönetim kalitesini yükseltmek ve toplumdaki mükemmellik kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Kalite Derneği, 25 yıldır farklı sektörlere katkı sunuyor. Bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetlerini sürdüren KalDer'in yalnızca Ankara'da 200'e yakın üyesi bulunuyor. 

Firma Bilgisi: mesa mesken