Kale Kent kampanyaları!

Kale Kent kampanyaları oldukça dikkat çekiyor

Kale Kent kampanyaları!

 

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü'nde yükselen Kalekent projesinde, "Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde!" kampanyası başlattı. 1 milyon metrekarelik rekreasyon alanının hemen yanında yer alan projeden ev almak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunan kampanya kapsamında, yüzde 50'si peşin yüzde 50'si 60 ay 0 faiz ya da yüzde 1 peşinatlı bir yıl kredi ötelemeli ödeme planları da bulunuyor.

İstanbul'un planlı yapılaşmasıyla öne çıkan, metrobüs ile şehir merkezine hızlı ulaşım sağlayan Beylikdüzü, yeşillikler içinde, deprem riskinden uzak sağlam yapılarda oturmak isteyenlerin tercih ettiği bir bölge. Kalekent projesini geliştirerek bölgeye daha da değer katan inşaat sektörünün fark yaratan markaları, Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığı, "Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde!" kampanyası başlattı.

1 milyon metrekarelik rekreasyon alanının (yeşil alan) hemen yanında yükselen Kalekent projesinden ev almak isteyenlere yönelik cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanya kapsamında, yüzde 50'si peşin yüzde 50'si 60 ay 0 faiz ya da yüzde 1 veya yüzde 5 peşinatlı bir yıl kredi ötelemeli ödeme planları da mevcut.

İki Etaptan Oluşuyor
Beylikdüzü'nde inşaatı süren ve 2 etaptan oluşan Kalekent'in birinci etabının yüzde 80'i satıldı. Projede 7'şer katlı 33 blokta toplamda 1471 daire yer alacak. İki etapta, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak farklı daire tiplerinin yer aldığı projede, 59 metrekare ile 222 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daire seçenekleri bulunurken, daireler 228 Bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Özel Çarşısı Bulunuyor
100.000 metrekarelik arsa üzerinde, 73.000 metrekarelik peyzaj alanına sahip olan proje, 2013 yılının Ağustos ayında lansmana çıktı. 1.Etapta % 70'e varan satış grafiği yakaladı. 2.Etap satışlarına da başlanan projede, 1.Etabın Aralık 2015'te 2.Etabın ise Aralık 2016'da teslim edilmesi planlanıyor.

Kalekent projesinde ana caddeye cephesi olan blokların altlarında farklı iş kolları için tasarlanmış çeşitli metrekarelerde 52 adet dükkandan oluşan özel bir çarşı da bulunuyor. Çarşı, site sakinlerine ve bölgede yaşayanlara hizmet verecek şekilde planlandı.

Zengin Sosyal Alanlar
Zengin sosyal alanları ile de fark yaratan projenin her iki etabında da ayrı ayrı açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness center, bloklar arasında süs havuzları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları bulunuyor.
73 bin m2'lik peyzaj alanı ile yemyeşil bir hayat sunan Kalekent projesi, Belediye tarafından Yeşil Vadi adıyla yapılan peyzaj projesine komşu olmasıyla da öne çıkıyor.

Bölgenin En Büyük Satış Ofisi
Kalekent Satış Ofisi bölgede bulunan 2500 m2 kapalı alana sahip en büyük satış ofisi olarak da bölgede fark yaratıyor. Örnek daireler, çocuk oyun alanları misafir bekleme lobby ve yönetim ofisleri ile müşterilerine hizmet sunuyor.

 

Proje Bilgisi: Kale Kent