Kalekim’den yeşil alanlara özel çözüm; İZOBLOK 2K+

Kalekim, İZOBLOK 2K+ ile yapılara zarar veren su ve nem unsurlarının önüne geçerken bitki kökü dayanımı sayesinde güvenli, sağlıklı ve konforlu yaşam alanları sağlıyor

Kalekim’den yeşil alanlara özel çözüm; İZOBLOK 2K+

15 Ocak 2014 / emlakwebtv
Su yalıtımı alanında ürettiği güçlü ve kaliteli ürünleri ile tüketici ve profesyonellere teknik çözümler sunmaya devam eden Kalekim, yapı kimyasalları konusundaki uzmanlığıyla geliştirdiği İZOBLOK 2K+ binaları koruma altına alıyor. İZOBLOK 2K+, binaların sürekli toprak altında kalan ve su ile temas eden temelleri, perde duvarları, istinat duvarları ve bodrumlar için en ideal su izolasyon çözümünü sunuyor. Ayrıca bitki köküne dayanımlı versiyonu ile yeşil alanların su yalıtımında kullanım avantajı sunuyor.

Uygulandığı yüzeylere esnek ve eksiz yapısıyla güçlü bir su izolasyonu sağlıyor
Elastik, iki bileşenli, bitüm esaslı su yalıtım harcı İZOBLOK 2K+, beton, taş, tuğla, briket gibi tüm mineral yüzeylerin su izolasyonunda özellikle tercih ediliyor. 3 milimetre kalınlıkta 7 bar su basıncına dayanabilen yüksek performanslı bir ürün olan İZOBLOK 2K+, uygulandığı yüzeylere mükemmel yapışarak esnek ve eksiz yapısıyla güçlü bir su izolasyonu sağlıyor.

Fırça veya mala ile kolayca uygulanabilen, esnek olduğu için çatlak köprüleme özelliği de bulunan İZOBLOK 2K+, ustalara da büyük kolaylık sağlıyor. Solvent içermeyen, bitki kökü dayanımı olan İZOBLOK 2K+ yeşil alanların oluşturulmasında güvenle kullanılabilir.