Kariyer.net’ten bir yenilik daha

Kariyer.net, üye firmalarının ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirdiği yenilikçi ve çok yönlü çözümlerine bir yenisini daha ekledi

Kariyer.net’ten bir yenilik daha

18 Aralık 2013 / emlakwebtv
Günümüz iş dünyasındaki artan rekabet ve kalifiye elemanı elde tutmanın zorluğu, çalışan memnuniyetini fazlasıyla önemli hale getirdi. Artık birçok şirket için, artan rekabet içinde fark yaratacak başarılara imza atmak ve hedeflerini gerçekleştirebilmek için, mutlu ve kuruma bağlı çalışanlara sahip olmak bir zorunluluk haline geldi. İnsan Kaynakları alanındaki deneyim ve liderliğiyle 14 yıldır üye firmalarına en iyi hizmeti sunan Kariyer.net, şirketlerin ve İnsan Kaynakları profesyonellerinin çalışan bağlılığı ve memnuniyetini artırmaya yönelik uygulamalarına destek olmak amacıyla Memnuniyetanalizi.net’i geliştirdi.

Mobil olarak yanıtlanabiliyor
“Bir şirkette çalışan memnuniyeti ve bağlılığı yüksek bireyler ne kadar fazla ise verimlilik ve yüksek performans elde etmek o kadar mümkün” diyen Kariyer.net Genel Müdürü Yusuf Azoz, sözlerine şöyle devam ediyor: “Düzenli olarak uygulanan Çalışan Memnuniyet Analizi ile elde edilen veriler, şirketlerin iyileştirme planlarının oluşturulması, hayata geçirilmesi ve gelecekteki yol haritalarını belirlemelerinde en önemli araçlardan biri. Kariyer.net olarak müşterilerimizin iş süreçlerine destek olmak için yenilikçi ürün yelpazemize Memnuniyetanalizi.net’i ekleyerek kullanıcıların beğenisine sunduk. Her şeyin dijital ve mobil haliyle hayatımıza girdiği günümüze paralel olarak Memnuniyetanalizi.net de mobil cihazlardan da yanıtlanabilir şekilde tasarlandı. Bu özelliğiyle de benzerlerinden bir adım önde olduğunu ispat ediyor.”