Kartal Metsan Nexus satış ofisi

Kartal Metsan Nexus satış ofisine 44 44 704 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Kartal Metsan Nexus satış ofisi

Kartal Metsan Nexus stüdyo tipi daire, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanıyor. Kartal Metsan Nexus satılık daire büyüklükleri 51 metrekare ile 330 metrekare arasında değişiyor. Kartal Metsan Nexus 24 bin metrekare alan üzerinde Metsan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Toplam 439 adet dairenin yer aldığı Kartal Metsan Nexus Evleri'nin teslimleri için 2015 Aralık ayı veriliyor. 3 etap şeklinde inşa edilen Kartal Metsan Nexus projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor.

Kartal Metsan Nexus satılık daire sahiplerine fitness merkezi, havuz, açık ve kapalı çocuk parkı, cep sineması, golf simülasyon odası, tenis kortu, restoran, kafe, yürüyüş parkuru, AVM gibi sosyal alanlar sunuyor. Kartal Metsan Nexus 36. katta Rooftop Teras, 19. katta Harmoni Teras ve Sky Lounge kış bahçesiyle manzaranın tadı çıkarılabilecek ve komşularla hoş vakit geçirilebilecek alanlardır. 120 m2 büyüklüğündeki davet odasında doğum günü, özel kutlamalar davetler gibi organizasyonlar düzenlenebilir. Kütüphane ve dinlenme odası mevcuttur. Stüdyo ve 1+1 dairelerde yer kaybının olmasını istemeyenler çamaşırhaneleri kullanabilirler.

Kartal Metsan Nexus nerede?
Kartal Metsan Nexus konutları metro istasyonunun hemen yanında inşa edilmektedir. Kadıköy-Kartal metrosunun hemen çıkışında Yakacık istasyonunun direk çıkışındadır. Metsan Nexus E5'in kenarında, TEM Otoyolu'na 5 dakikalık mesafededir ve Adnan Kahveci üst geçidinin hemen bitimindedir. Sabiha Gökçen Havalimanı' na 10 dakika uzaklıkta ve İDO Pendik- Yalova İskelesi' ne 5 dakika uzaklıktadır.

Kartal Metsan Nexus adres bilgileri: Hürriyet Mah. Erler Sk. No: 5 Yakacık, Kartal/İstanbul

Kartal Metsan Nexus iletişim Bilgileri
Telefon: 44 44 704

 

Proje Bilgisi: Metsan Nexus