Kavaklı Konakları projesi yılsonu kampanyası!

Kavaklı Konakları projesi yılsonu kampanyası kapsamında 60 aya sıfır faiz imkanı sağlanıyor

Kavaklı Konakları projesi yılsonu kampanyası!

Kavaklı Konakları projesi Gül Yapı tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçiriliyor. Kavaklı Konakları projesinde 286 adet daire yer alıyor. Kavaklı Konakları projesinde 67 adet mağaza da bulunuyor. Kavaklı Konakları projesindeki daireler 2+1, 3+1, 4+1, dubleks olarak tasarlanıyor ve bu dairelerin büyüklükleri 123 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor. Buna göre Kavaklı Konakları satılık daire büyüklükleri şöyle:

2+1 daireler 123 metrekare ile 133 metrekare, 3+1 daireler 155 metrekare ile 170 metrekare ve 4+1 daireler 170 metrekare ile 180 metrekare.

Gül Yapı Kavaklı Konakları Beylikdüzü satılık daire sahiplerine özel açık – kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, hamam, buhar odası, kids klub, çocuk etüd odaları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, kameriye ve çardaklar ve süs havuzu gibi sosyal donatılar gibi imkanları sağlıyor.

Kavaklı Konakları projesi yılsonu kampanyası kapsamında kalan son 20 adet daire için uygun ödeme seçenekleri ve fiyatları konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Kavaklı Konakları yılsonu kampanyası dahilinde 60 aya sıfır faiz oranı yer alıyor. Kavaklı Konakları'nda 2+1 daireler 378 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kavaklı Konakları projesi nerede?
Beylikdüzü Yakuplu sahiline inen Kavaklı Caddesi üzerinde bulunan Kavaklı Konakları Net GPS kontrollü ölçümle E5'e 3 Km ve TEM'e 8 km mesafede bulunuyor. Merkezi konumunun yanı sıra Proje'nin çevresinde pek çok AVM, Okul ve Hastane de mevcut.

Kavaklı Konakları projesi iletişim bilgileri
0212 876 29 00

Proje Bilgisi: Kavaklı Konakları