Kavuklar Bornova iletişim bilgileri

Kavuklar Bornova iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Kavuklar Bornova iletişim bilgileri

Kavuklar Bornova iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim.  37 bin 879 metrekare alan üzerinde konumlandırılan Kavuklar Bornova 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. 

Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen Kavuklar Bornova toplam 1064 adet daireden meydana geliyor.  Kavuklar Bornova satılık daire büyüklükleri 65 ila 180 metrekare arasında değişiyor. Kavuklar Bornova projesi İzmir Bornova'da yer alıyor. Proje Uçanyol ve metro hattına yakın konumda yer alıyor.

Projede sosyal imkanlar ise şöyle; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, futbol sahası, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, restoran, sinema, spa, tenis kortu ve yürüyüş parkuru.

Kavuklar Bornova fiyatları 132 bin TL ile 411 bin TL arasında değişiyor. Kavuklar Bornova fiyat bilgileri ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme tarafından hayata geçirilen Kavuklar Bornova teslim tarihi olarak 2018 yılını veriyor.

Kavuklar Bornova iletişim bilgileri
Adres : Halkapınar Mah. 1204/6 Sok. Bornova/İzmir
Telefon : 0232 435 46 46
Web : http://www.kavuklarbornova.com/

Proje Bilgisi: Kavuklar Bornova