Kayacity erken bahar avantajı!

Başakşehir Kayaşehir'de yükselen Kayacity'de erken bahar avantajı başladı

Kayacity erken bahar avantajı!

Celaloğlu ve E7 Yapı Market ortaklığında Başakşehir Kayaşehir'de hayata geçirilen Kayacity'de daire teslimleri hemen yapılıyor. İskanı alınmış olan proje tasarlanırken aile yaşantısı ön planda tutuldu.

15 bin 650 metrekare arazi alanı üzerinde yer alan Kayacity Kayaşehir'de büyüklüğü 114 metrekare ila 172 metrekare arasında olan 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde toplam 236 adet daireye yer veriliyor.

Toplam inşaat alanı 46 bin metrekare olan Kayacity Başakşehir'in sosyal donatıları içerisinde; kafe, sauna, 24 saat güvenlik, kapalı otopark, pilates stüdyosu, açık-kapalı yüzme havuzları ve dinlenme alanları bulunuyor.

Toplu taşıma araçlarına 50 metre mesafede olan Başakşehir Kaya City Evleri; Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi'ne 5 kilometre, Başakşehir Devlet Hastanesi'ne 6 kilometre, TEM Hospital'e 6 kilometre mesafede.

Kayacity erken bahar avantajı başladı. Projeden daire satın almak isteyenler indirimli fiyat ve ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. Ayrıca 5 yıllık site aidatı da firma tarafından karşılanıyor.