Kelebek Mobilya'dan Kadınlar Günü kampanyası

Kelebek, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, tüm mağazalarında geçerli indirim kampanyası başlatıyor

Kelebek Mobilya'dan Kadınlar Günü kampanyası

Kelebek; mevcut 'Yüzde 50'ye varan indirim kampanyası'nın üzerine, '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel ekstra 'Yüzde 10 indirim' daha uyguluyor

Kelebek'ten 8 Mart kampanyası
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir kampanya gerçekleştiren Kelebek Mobilya, ; birbirleriyle kombine olabilen yemek odası, yatak odası, salon takımları, kitaplıklar, köşe koltuk, TV ünitesi, sehpa ve berjer modellerini sürpriz fiyatlarla müşterileri ile buluşturuyor. Birçok üründe 'yüzde 50', 'yüzde 40' ve 'yüzde 30' gibi değişen oranlarda indirimler uygulayan Kelebek, tüm köşe takımlarını, kadınlara özel ekstra 'yüzde 10' indirim kampanyasıyla sunuyor.

Kelebek Mobilya'nın 'ulaşılabilir tasarım' yaklaşımıyla sunduğu koleksiyonları, başta evlilik hazırlığındaki çiftler, evini yenilemek isteyenler, çocuk odası kurmak isteyen aileler ve kendisine ait bir oda isteyen gençler olmak üzere mobilyada farklılık arayan tüm kullanıcılara hitap ediyor.

Kelebek koleksiyonları, kampanya kapsamında tüm kredi kartlarında 8+1 taksit seçeneğiyle sunuluyor. Kelebek mağazalarında geçerli olan Aktif Bank'ın 18 taksit uygulaması da kampanya boyunca tüketicilere ödeme kolaylığı sağlıyor.