Keller Williams geleceğin liderleriyle buluşuyor

Dünya çapında 700'den fazla bölge müdürlüğüyle hizmet veren Keller Williams, 'eğitime destek' programı kapsamında üniversite ziyaretlerini sürdürüyor

Keller Williams geleceğin liderleriyle buluşuyor

Keller Williams Türkiye Ülke Direktörü Emre Erol, gelişime ve eğitime açık gençleri üniversitelerinde ziyaret ediyor. Emre Erol gayrimenkulde kariyer fırsatlarının yanı sıra liderlik ve iş hayatında başarılı olmanın sırları gibi konularda da söyleşiler düzenliyor.

Emre Erol'dan eğitime destek
Son 3 ayda Bilkent Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi'nde yaklaşık 1000 gençle buluşan Emre Erol, Keller Williams'ın gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren ve eğitim-koçluk firması olarak tanındığına vurgu yaptı. KW'nin eğitime büyük bir değer verdiğini söyleyen Erol: 

'Yeni jenerasyon oldukça meraklı ve gelişime açık. Merak ettikleri her şeyi hiç çekinmeden samimi bir şekilde soruyor ve araştırıyorlar. Biz de elimizden geldiğince onların sorularına yanıt vermeye çalışıyoruz, gayrimenkul sektörüne ilgi duyan, eğitime ve gelişime açık pırıl pırıl yüzlerce gençle üniversite ziyaretlerimiz vasıtasıyla bir araya geliyoruz ve gelmeye devam edeceğiz. Türkiye, genç nüfusu oldukça yüksek bir ülke. Her yıl milyonlarca genç iş hayatına ilk adımlarını atılıyor. Geleceğin profesyonellerine gayrimenkul sektörüyle ilgili bilgiler veriyoruz. Gayrimenkul sektörü, gençlere kendi işlerinin patronu olma imkanı sağlıyor.' ifadelerini kullandı. 

Gençler gayrimenkul danışmanlığına ilgi gösteriyor
Gençlerin önünü açmak ve onların hayallerine kavuşmalarında yardımcı olmak istediklerini belirten Emre Erol;

'Türkiye'nin önemli üniversitelerinde gerçekleştirdiğimiz öğrenci buluşmalarında bir kez daha gördük ki öğrencilerin büyüyen, gelişen ve yenilikçi şirketlere ilgisi çok yüksek. Gençler özellikle bilgi almak, sektörde gerçekten başarılı olan kişilerden izlenebilecek yollar hakkında gerçek hikayeler duymak ve akıllarında ki bir takım önyargıları yok etmek istiyorlar. İşte tam da bu noktada üniversitelerde daha aktif rol alıp geleceğin liderleri ile sektör hakkında daha detaylı konuşmak ve teorik bilgilerin yani sıra pratik ve gerçek bilgileri paylaşarak aydınlanmalarını sağlamayı amaçlıyoruz' dedi.

Firma Bilgisi: Keller Williams