Kentplus Centrium fiyatlar

Emay İnşaat’ın Anadolu yakasındaki yeni projesi Kentplus Centrium fiyatlar 128 bin TL ila 900 bin TL arasında değişiklik gösteriyor

Kentplus Centrium fiyatlar

Emlakwebtv
Emay İnşaat tarafından hayata geçirilen Kentplus Centrium’da satışlar devam ediyor. 1+0’dan 4+1’e kadar farklı konut seçeneklerinin bulunduğu Kentplus Centrium fiyatlar 128 bin TL’den başlıyor. 1+1 dairelerin 263 bin TL’den satışa sunulduğu Kentplus Centrium fiyatlar 2+1 dairelerde 305 bin TL’ye kadar çıkıyor. Projede 3+1’ler 550 bin TL, 4+1’ler ise 900 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Üç bloklu Centrium Park ve bir rezidanstan oluşan Centrium Tower’den meydana gelen Kentplus Centrium, 22 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Toplam 796 daireden oluşan projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat ödeyerek kalan konut tutarını 30 ay vade farksız taksit imkanıyla ödeyebiliyor.

Mimar Ömer Çamoğlu imzası taşıyan projede deniz ve orman manzaralı 52 farklı daire yer alıyor. KentPlus Tower’da home ofis olarak da kullanabilecek 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunurken, Centrium Park’ta ise 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri normal kat, dubleks, townhouse ve bahçe veya kat teraslı alternatifler mevcut.

Sosyal alanlar dikkat çekiyor
Kentplus Centrium’da açık - kapalı otopark, 24 saat kamera kontrollü güvenlik, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler, açık yüzme havuzu, basketbol sahaları, yürüyüş ve aktivite alanları dikkat çekiyor. Proje dâhilinde bir endüstri meslek lisesi de bulunuyor. Özel üniversitelere yakınlığıyla dikkat çeken Kentplus Centrium, mimarisi, özel rezidans hizmetleri, teknolojik altyapısı, farklı daire seçenekleri ve Bostancı’ya yakın konumuyla Anadolu yakasının en merkezi yatırım araçlarından biri olarak görünüyor.

 

Proje Bilgisi: Kentplus Centrium