Keten Haliç'in ikinci etabı Mayıs'ta teslim

Birinci etabı teslim edilmeye başlanan Keten Haliç Projesi'nin ikinci etap teslimleri Mayıs'ta başlayacak

Keten Haliç'in ikinci etabı Mayıs'ta teslim

Keten İnşaat tarafından Eyüp'te hayata geçirilen Keten Haliç Projesinde birinci etap teslimleri sürüyor. Projenin ikinci etap teslimleri Mayıs ayında yapılacak.

Keten Haliç daire tipleri
2 bin 185 metrekare arsa alanı üzerinde 6 katlı iki blokta 57 konut ve ticari birimlerden oluşan Keten Haliç Projesi, kartlı otopark giriş sistemi, 7/24 resepsiyon, fitnes salonu, Türk Hamamı gibi birçok özelliği ile dikkat çekiyor. İlginin yoğun olduğu ve 2+1, 3+1, 4+1 ile çatı dubleksinden oluşan Keten Haliç Projesi'nde 2 yıl ince, 5 yıl da kaba inşaat garantisi bulunuyor.  

Keten Haliç

Akıllı ev sistemi
Akıllı ev sistemi ile inşa edilen ve Haliçport'un tam karşısında yer alan proje, lokasyon açısından ulaşım avantajı nedeniyle özellikle merkezde oturmak isteyen kişilerin adresi haline geldi.

Galata ve Beyoğlu'na olan yakınlığıyla Keten Haliç, İstanbul'un katma değeri en yüksek bölgelerinden birinde yer alıyor. Bölgenin yapılaşmaya bağlı olarak ulaşım altyapısı sürekli gelişiyor. Örneğin, 2012 yılında faaliyete geçen Kağıthane Bomonti Dolmabahçe tüneli bölgenin değerini artırdı. 2015 yılında ise faaliyeti planlanan 3. köprü ve bağlantı yolları ile 2017 yılında kanalın bitiminde yapılacağı açıklanan marina da Keten Haliç'in değerini daha da artıracak.