Keten İnşaat Bomonti

Keten İnşaat Bomonti projesi 1800 metrekare alan üzerinde yükseliyor

Keten İnşaat Bomonti

Keten Bomonti, 2016 Nisan ayında bitmesi planlanan Keten Grup projesi olup, Bomonti Bira Fabrikası ve Hilton Oteli'nin hemen karşısındaki Yeni Yol sokak üzerinde yükseliyor.

Bölgedeki birçok projeden farklı olarak, yatay bir bina olarak tasarlanan Keten Bomonti, klasik apartman hayatından uzaklaşmadan, balkon ve teras alanlarının da bulunduğu, modern yaşam alanları sunuyor. Tavan yüksekliklerinin 3,5 m olarak tasarlanmış olması ise mekanın ferahlık hissini artırıyor. Metrekare fiyatlarının 3.100 - 4.000 USD seviyesinde tutulduğu proje, yatırımcılara da cazip bir fırsat imkanı sağlıyor.

1750 metrekare arsa üzerinde, 2'si kapalı otopark alanı olmak üzere, toplam 7 katlı bir bina olarak tasarlanmış olan KETEN BOMONTİ, 76 daireden oluşuyor. Projedeki 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 90-130 metrekare aralığında,3+1 daireler de 135-220 metrekare aralığında büyüklüklere sahip.

Keten Bomonti projesi, Osmanbey metro istasyonuna ve Nişantaşı bölgesine 10 dakika yürüme mesafesinde konumlanıyor. Kağıthane ve Dolmabahçe Tünelleri'nin birleşme noktasının hemen üst kısmında yer alan projeden, İstanbul'un çeşitli noktalarına, araçla, trafiğe girmeden ulaşmak mümkün oluyor.

www.keteninsaat.com

Firma Bilgisi: Keten Inşaat