Kıbrıs Royal Sun Residence kapılarını açıyor

Kuzey Kıbrıs'ta Long Beach sahiline komşu Royal Sun Residence'de yaşam başlıyor

Kıbrıs Royal Sun Residence kapılarını açıyor

Kuzey Kıbrıs'ta Long Beach sahiline komşu Royal Sun Residence kapılarını açıyor. Projede fiyatlar 90 bin TL'den başlıyor. Toplamda 70 dönüm arazi üzerine inşa edilen ve birbirinden farklı 7 konut tipinin yer aldığı proje, yatırımcılarına stüdyo, 1+1, 2+1 dairelerin yanı sıra 2+1 ve 3+1 dubleks ev seçenekleri sunuyor.

4 adet büyük havuz
Ev sahiplerinin her türlü ihtiyacı düşünülerek oluşturulan Royal Sun Residence projesi içerisinde 4 adet büyük havuz, aqua, çocuk oyun alanları, Kid's Club, fitness, wellness & masaj salonu, sauna, teras bar, pool bar, güneşlenme alanları, 200 kişilik restoran, yürüyüş ve bisiklet yolları, site güvenliği, market ve hediyelik eşya mağazası bulunan büyük bir donatı alanı barındırıyor.

Royal Sun Residence

Royal Sun Residence, Long Beach'i doğal güzelliklerin yanı sıra parklar, restoranlar, yürüyüş ve bisiklet yolları ile bir araya getiriyor. Proje giderek değer kazanan bir gayrimenkul bölgesinde yer almasıyla gelecek için de getirisi yüksek bir yatırım fırsatı sunuyor.

Plaja yürüyerek gidin
Altın Kumsal plajına yürüyüş mesafesinde yer alan Royal Sun Residence, Magosa merkeze ise 10 dakika yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Royal Sun Residence'ta 90 bin TL'den başlayan daire fiyatlarında ödeme kolaylıkları ise kişiye özel belirleniyor. Noyanlar Group sunduğu esnek ödeme politikası sayesinde yatırımcılarını ödemede zorlamadan kazandırıyor.