Köy projesinde kampanya dönemi

Emlak Konut GYO güvencesiyle Siyahkalem tarafından inşa edilen Köy projesinde 60 aya yüzde 0.32, 120 aya da yüzde 0.70'lik faiz oranı ile ev sahibi olma fırsatı başladı.

Köy projesinde kampanya dönemi

Siyahkalem tarafından Zekeriyaköy'de inşa edilen KÖY projesinde özel ödeme seçenekleri içeren bir kampanyaya başlandı. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Köy'de başlayan kampanya kapsamında, yüzde 1 KDV ve  60 aya yüzde 0.32, 120 aya ise yüzde 0.70'lik faiz fırsatı sunulacak.

KÖY projesinde fırsat dönemi başladı
Kampanyadan yararlanarak KÖY'de ev sahibi olmak isteyenlere, piyasada geçerli olan fiyatların çok altında bir oranda kredi kullanma olanağı sunulacak. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla ortalama ayda 60 ay vadeye yüzde 0.32, 120 aya da yüzde 0.70 faiz imkanı tanınacak. 

Siyahkalem Cityscape'te Köy projesini tanıtacak... Ayrıntılar için tıklayın...

Siyahkalem Köy projesi
Farklı yaşam tarzlarına göre ve farklı tiplerde hazırlanan KÖY projesinin ilk etabında 462 konut yer alacak. Bu konutlarda inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ederken, 2. etap konutların satışına önümüzdeki günlerde başlanacak. 

Köy projesinde kampanya dönemi

Metrekaresi 6.050 TL'den başlayan fiyatlarla
Mimarisinde uluslararası platformlarda çok sayıda ödüle sahip İngiliz kökenli Hopkins Architects'in imzasının bulunduğu KÖY dairelerinin satışı, ünite tipi ve konuma bağlı olarak 6.050 TL/metrekareden başlayan fiyatlarla devam ediyor. Metrekare fiyatları 10.500 TL'ye kadar yükselebiliyor.

Firma Bilgisi: siyahkalem a.ş.
Proje Bilgisi: Köy