Köy projesinden doğa dostu hizmet

Karbon emisyonu ve yakıt tasarrufunu teşvik etmek üzere önlem alan Köy projesi, 1600 metrekarelik otopark alanına elektrikli otomobiller için araç şarj istasyonu yerleştiriyor.

Köy projesinden doğa dostu hizmet

Köy projejsi karbon emisyonununun azaltılması ve yakıt tasarrufunu teşvik etmek amacıyla özel bir proje geliştirdi. Proje kapsamında konut garajları ile 1.600 metrekarelik otopark alanına elektrikli otomobiller için şarj istasyonları yerleştirildi.

Köy projesinde fırsat dönemi... Ayrıntılar için tıklayın...

Köy projesinden ekolojik hizmet
Egzoz dumanına son vererek doğayı koruma ilkesi doğrultusunda çalışmalraını sürdüren KÖY Evleri, yakıt masrafını azaltan elektrikli araçların kullanımını yaygınlaştırmak için otoparklara elektrikli araçlar için şarj üniteleri yerleştirmeye başladı. Projede otoparklar, elektrikli otomobil, bisiklet, motosikler ve tekerlekli sandalyelere hizmet verecek şekilde tasarlanıyor. Proje ile ilgili bir açıklama yapan Siyahkalem Mühendislik CEO'su İbrahim Kahraman, elektrikli otomobil teknolojisinin tüm dünyada giderek yaygınlaştığını belirterek:

"Türkiye’de elektrikli araçlara talebin artmasının önündeki en önemli engelin, alt yapı sorunlarından biri olan şarj istasyonlarının eksikliği olduğunu tespit ettik. Hem konutlarımızda hem de 15 bin metrekare kiralanabilir alana sahip açık hava konseptli çarşımızın 1600 araç kapasiteli otoparkında elektrikli araçlar için şarj üniteleri yerleştiriyoruz” dedi.

Köy Projesi
Zekeriyaköy'de konumlandırılan KÖY Projesi, 420 apartman dairesi, 584 çift dubleks, 74 sıra ev, 68 ikiz villa ve 21 müstakil villadan oluşuyor. 

"Köy projesinden doğa dostu hizmet" Başlıklı Haberin Galerisi

Köy projesinden doğa dostu hizmet

Köy projesinden doğa dostu hizmet

Firma Bilgisi: Siyah Kalem Inşaat
Proje Bilgisi: köy projesi