Kütahya İnköy Toki kura çekilişi 28 Ocak'ta!

Toki'nin emekli projesi konutları kapsamında hayata geçirdiği Kütahya İnköy Toki KOnutları kura çekilişi 28 Ocak 2016 Perşembe günü yapılacak

Kütahya İnköy Toki kura çekilişi 28 Ocak'ta!

Kütahya İnköy Toki Emekli Konutları kura çekilişi 28 Ocak 2016 Perşembe günü saat 10:00'da Kütahya Belediye Başkanlığı Belediye Kültür Sarayı'nda gerçekleşecek. 

75 metrekare 2+1 olarak tasarlanan 300 konut Toki Kütahya İnköy kurası ile sahiplerini bulacak. 80 bin TL'den satılacak olan Kütahya İnköy Toki Evleri'nde yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat, 180 ve 240 aylık vadeler ile konut sahibi olunabilecek. Projede aylık taksitler ise 270 TL'den başlıyor. 

 

Kütahya İnköy Toki kura çekilişi 28 Ocak'ta!

 

28 Ocak 2016 tarihinde yapılacak olan Kütahya İnköy Toki Konutları kura çekilişinde hak sahibi olamayanlar başvuru bedellerini, 2 Şubat 2016 tarihinden itibaren Halk Bankası'nın Kütahya ilindeki tüm şubelerinden geri alabilecekler. Kütahya İnköy Toki Konutları kura sonuçlarını 28 Ocak 2016 tarihinde emlakwebtv.com adresinde bulabilirsiniz. 

Kütahya İnköy Toki Emekli Konutları Kura Çekilişi Sonuçları

Toki Kütahya İnköy Emekli Evleri'nde hak sahibi olanlar, idarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde Halk Bankası Zafer Meydanı Şubesi'nde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar. Sözleşme zamanı kura Kütahya İnköy Toki Konutları kura çekilişi ve sonuçları açıklanmasından sonra idare tarafından ilan edilecek.  

 

Kütahya İnköy Toki kura çekilişi 28 Ocak'ta!

 

Kütahya İnköy Toki  Emekli Konutları'ndan hak sahibi olan ve sözleşme imzalayan vatandaşlar konutlarını borçları bitene kadar devredemezler. Sözleşme imzalanan konut için borç bitene dek, alıcı ya da ailesi için ikamet koşulu aranacak. Alıcının, kendisinin, eşinin ya da çocuklarının konutta ikamet etmedikleri tespit edilirse sözleşmeleri feshedilecek.