Kütahya Seramik’ten iki yeni ürün daha

Kütahya Seramik, banyolarını kişiselleştirmek isteyen kullanıcılara King ve Kilyos serileriyle iki yeni alternatif daha sunuyor

Kütahya Seramik’ten iki yeni ürün daha

28 Ağustos 2012 / emlakwebtv
Kimi zaman günün yorgunluğu atmak, kimi zaman güne rahat ve huzurlu bir başlangıç yapmak, gün içinde ihtiyaçlarınızı karşılamak gibi bir çok farklı sebeple vaktimizin çoğunu banyolarımızda geçiririz. Kütahya Seramik’de işte bu fikirden yola çıkarak, uzun vakitler geçirdiğimiz banyolarımızı özelleştirmek için farklı seçenekler sunmaya devam ediyor.
Banyonuzdaki ihtişam
Kütahya Seramik’in, kralların zenginliğini banyolara taşımayı amaçlayarak ürettiği King serisi siyah, beyaz, bone, vizon ve mor renkleri ile kullanıcılara sunuluyor. 75 cm x 30 cm duvar karosu ölçüsü ve 42,5 cm x 42,5 cm yer karosu ile, yaşam alanlarınızdaki büyüklük kavramını da yenileyen King serisi, Orta Çağ mimarisinin estetiğini sunuyor.
Tabiatın siyam ikizi
“Artık rahatlamak için şehirden uzaklaşmanıza gerek yok” diyen Kütahya Seramik, Kilyos serisi ile banyonuza sakinlik taşımayı amaçlıyor. Origitile koleksiyonunun en yeni üyelerinden olan Kilyos serisi, 75 cm x 30 cm ebatı ile mekanlarınızı size özel bir yaşam atölyesi haline getiriyor. Kum ve kahve renklerine sahip seri, evinizi sahilden kesitlerle tamamlıyor.