Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy projesinde metrekare fiyatı ortalama 7 bin 200 dolardan başlangıç gösteriyor

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!

Geçtiğimiz günlerde Kuzu Grup tarafından satışa sunulan Sea Pearl, İstanbul Ataköy sahil şeridi üzerinde inşa ediliyor. Denize sıfır şekilde yükselen proje, iki farklı etap olarak tasarlanıyor.

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy ilk etabı 20 katlı 4 blokta toplam 631 adet bağımsız birimden meydana geliyor. İlk etapta alanı 88 metrekare ila 398 metrekare arasında olan 1+1'den 4,5+1'e kadar farklı daire tiplerine yer veriliyor.

2017 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi beklenen Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy ilk etabın 53 bin 900 metrekaresi inşaat alanı, 132 bin 955 metrekaresi satılabilir alan, 6 bin 185 metrekaresi gölet alanı ve 33 bin metrekaresi ise yeşil alan ve yürüyüş yollarından oluşuyor.

Evrenol Architects imzası taşıyan Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy fiyatları metrekare bazında ortalama 7 bin 200 dolardan başlıyor. Firma tarafından üç farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy ödeme planına göre; yüzde 5 peşinat veriliyor, kalanı için 48 aya kadar taksit yapılıyor. Veya yüzde 10 peşinat veriliyor, kalanı 36 ay 0 faizle ödeniyor. Ya da yüzde 5 peşinat veriliyor. Kalanı için kredi kullanılıyor.

"Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!" Başlıklı Haberin Galerisi

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!

Kuzu Grup Sea Pearl Ataköy!

Firma Bilgisi: Kuzu Grup
Proje Bilgisi: Sea Pearl Ataköy