La Marin Kartal'da ön talep toplanıyor

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgesi Kartal'da hayata geçirilen La Marin Kartal'da ön talep toplanıyor

La Marin Kartal'da ön talep toplanıyor

Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgesi Kartal'da hayata geçirilen La Marin Kartal'da ön talep toplanıyor. 

2018 yılı sonlarında tamanlanması planlanan La Marin Kartal'da ön talep süreci başladı. 8 bin 200 metrekarelik alan üzerinde kurulan projede daire tipleri, büyüklükleri ve daire sayısı henüz açıklanmadı. 

Ödeme seçeneklerinin de açıklanmadığı La Marin Kartal fiyatlarının metrekaresinin 6 bin 500 TL'den başlaması bekleniyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

İki bloktan oluşan La Marin Kartal projesinde 108 adet kat maliki bulunuyor. 6 parselin birleşmesi ile oluşan proje Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje Tago Mimarlık imzası taşıyor. 

Kentsel dönüşümün en yoğun olduğu bölge olan Kartal'da yer alan La Marin Kartal'ın sadece Kartal'ın değil, İstanbul'un da örnek kentsel dönüşüm projelerinden biri olması hedefleniyor. 

La Marin Kartal projesinin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, deniz ve adalar manzarası, kapalı otopark, fitness merkezi, kafe, Türk hamamı, yürüyüş parkuru ve sauna bulunuyor. 

La Marin Kartal'da yükseliyor... Ayrıntılar için tıklayın... 

La Marin Kartal nerede? 

Kartal'da hayata geçirilen La Marin Kartal, toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje sahil yoluna 75 metre, İDO Kartal'a 1,5 kilometre uzaklıkta yer alıyor. La Marin Kartal, adalar ve deniz manzarasına hakim bir konumda yükseliyor. 

Firma Bilgisi: Üçay İnşaat ve Sercan İnşaat
Proje Bilgisi: La Marin Kartal