Lima Vadi projesi 2018 yılında teslim edilecek

Lima Yapı'nın Lima markası ile yola çıktığı projelerden olan Lima Vadi projesi 2018 yılında teslim edilecek

Lima Vadi projesi 2018 yılında teslim edilecek

Lima Yapı'nın Lima markası ile yola çıktığı projelerden olan Lima Vadi projesi 2018 yılında teslim edilecek. Şehir ve göl manzarasına sahip olan projenin yer aldığı bölgeye toplu taşıma ile kolayca ulaşılabiliyor. 

8 bin 48 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Ankara Lima Vadi projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde büyüklükleri 30 metrekare ile 170 metrekare arasında değişen 150 adet daireden meydana geliyor. 3 bloktan oluşan projede bloklar 11, 12 ve 13 katlı olarak tasarlanıyor. 

Lima Vadi projesi 2018 yılında teslim edilecek

Lima Vadi projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor. Dairelerde ise ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odasu yer alıyor. 

Lima Yapı'dan yepyeni proje: Lima Vadi... Ayrıntılar için tıklayın...

Lansmana özel peşin ödemelerde uygun ödeme seçeneklerinin bulunduğu Lima Vadi fiyatlarının 200 bin TL ile 900 bin TL arasında değişmesi bekleniyor. Proje ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

2018 yılı Aralık ayında teslim edilmesi planlanan Lima Vadi Projesi Lima Yapı imzası ile hayat buluyor. Lima Yapı'nın daha önce hayata geçirdiği projeler ise şöyle; Lima Twins, Lima Elit ve Park Lima. 

Lima Vadi projesi nerede? 

Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Lima Vadi Projesi, Çankaya Birlik Mahallesi'nde caddeye yakın bir noktada yükseliyor. Proje, toplu taşıma araçlarına kolay ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. 

 

Firma Bilgisi: Lima Yapı
Proje Bilgisi: Lima Vadi