Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde

İstanbul Tuzla'da yükselen Lokum Evler'de, 'Şimdi al 2017 yılında öde' kampanyası ile satışlar devam ediyor.

Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı'nın ortaklaşa hayata geçirdiği proje 'Lokum Evler'de satışlar hızla devam ediyor. 

Lokum Evler Mart 2017'de teslim
Lokum Evler'de yüzde 25'lik peşinat oranı 2017 yılı Ocak ayına kadar  erteleme fırsatı sunuluyor. Özel ödeme koşullarıyla, 0,68 den başlayan oranlarıyla 120 aya kadar banka kredisi kullandırma olanağı sunan projede, artan taksitlerle aylık 2 bin 14 liraya ev sahibi olmak mümkün. Konumu, manzarası ve olanaklarıyla ailece doğanın içinde, ferah ve mutlu bir yaşam sunmaya hazırlanan Lokum Evler, 2017 yılı Mart ayında teslim edilmeye başlanacak.

Yeni satış ofisi Tuzla Aydınlı'da
Tuzla Aydınlı bölgesinde inşa edilen Lokum Evler, modern satış ofisi ile de göz dolduruyor. Projenin girişinde yer alan Lokum Evler satış ofisi, projenin doğaya dokunan yapısını yansıtarak tasarlandı. Yeni satış ofisi, uzman kadrosuyla, ferah bir ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor.

Lokum Evler, nefes alacak zengin bir peyzajla bütünleştiği sosyal alanlar, aile hayatına ve mahalle konseptine uygunluğu ile dikkat çekiyor. Projede, özlenilen komşuluk ilişkileri, seyir terasları, yüzme havuzu, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve yanı başında bulunan 21.000 m 'lik muhteşem peyzajlı park ile geri dönüyor.
Doğayla bütünleşen ve uyum sergileyen ağaç, bitki ve çiçeklerin kullanılmasıyla oluşturulan %68'e yakın yeşil peyzaj alanı, "sosyal peyzaj" olgusunu vurgulayarak sakinlerine yeni deneyimler sunuyor.

Tuzla Sahiline 8, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 6, alışveriş merkezlerine 6, üniversiteler bölgesine 12 dakika mesafede olacak projenin sosyal ve sportif alanlara yakınlığı da diğer avantajlar arasında yer alıyor.


 

"Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde" Başlıklı Haberin Galerisi

Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde

Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde

Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde

Lokum Evler'de şimdi al 2017'de öde

Proje Bilgisi: Lokum Evler