Mai Residence'da kampanya

FerYapı tarafından hayata geçirilen Mai Residence Projesi'nde ödemeler bir yıl sonra başlayacak

Mai Residence'da kampanya

FerYapı, Kartal'da inşa ettiği Mai Residence'da karlı yatırım yapmak isteyenler için yeni bir kampanyaya imza attı. Kampanya, peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olma imkanı tanıyor.

Mai Residence projesinde kampanya
Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Mart 2016'da ödenebiliyor, geri kalan yüzde 75'i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai'den gayrimenkul alanlara kredi taksitlerini 1 yıl öteleyebilme şansı sunuluurken, aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Mart 2016'da başlıyor.

Mai-Residence 1. blok teslimleri başladı
Kampanya kapsamında FerYapı tarafından Kartal'da inşa edilen ve Marmara Denizi ve Adalar manzarasıyla dikkat çeken Mai'de 1. blokta teslimatlar başladı. 2. blok için belirlenen teslimat tarihi eylül olarak planlandı.

298 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Marmara Denizi'ne hakim manzarası ve ferah tasarımıyla dikkat çeken Mai Residence'da 1+1 ünitelerin peşin satış fiyatı 298 bin TL'den başlıyor. 2+1 ünitelerin başlangıç fiyatı ise minimum 329 bin TL olarak belirlendi.

Metroya 5 dakika
Mai Residence, İstanbul'un yatırım ve yaşam değeri gün geçtikçe yükselen değeri Kartal'da yükseliyor. Muhteşem deniz ve Adalar manzaralı proje, Kartal metrosuna 5 dakika yürüme mesafesinde E-5 karayolu üzerinde yer alıyor. Son  

Proje Bilgisi: Mai Residence