Mai Residence Fer Yapı Kartal ödeme planı

Mai Residence Fer Yapı Kartal ödeme planı özel kampanyalarla satışlarına devam ediyor

Mai Residence Fer Yapı Kartal ödeme planı

Mai Residence Fer Yapı Kartal'da 11 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor. Mai Residence Fer Yapı ödeme planına geçmeden önce proje detaylarına bakalım.

Mai Residence Fer Yapı 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Mai Residence Fer Yapı satılık daire büyüklükleri 35 metrekare ile 171 metrekare arasında değişiyor. Ttoplam 357 adet daireden meydana gelen Mai Residence Fer Yapı projesi konut sahiplerine çok özel yaşam seçenekleri sunuyor.

Mai Residence Fer Yapı özellikleri
Mai Residence Fer Yapı konut sahiplerine açık yüzme havuzu, adalar manzara, deniz manzarası, fitness merkezi, kafe, kapalı otopark, masa tenisi, merkezi uydu sistemi, sosyal tesis imkanları sunuyor.

Mai Residence Fer Yapı fiyat listesi
Mai Residence fiyat listesi güncellenmiş olup, 298 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Mai Residence Fer Yapı ödeme planı
'Yok Artık' dedirten kampanya, peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olma imkanı tanıyor. Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Mart 2016'da denebiliyor, geri kalan yüzde 75'i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai'den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Ve yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Mart 2016'da başlıyor.

Mai Residence Fer Yapı yol tarifi
E-5'in hemen üzerinde sahil tarafında, her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü'nün tam ortasında konumlandırılıyor. E-5'ten direkt girişi olan Mai Residence, dünyanın en büyük Adalet Sarayı'na ev sahipliği yapan, İstanbul'un en hızlı gelişen semti Kartal'daki konumu itibariyle de dikkat çekiyor.

Mai Residence Fer Yapı adres bilgileri: Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul

Mai Residence Fer Yapı iletişim bilgileri
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

 

Firma Bilgisi: Fer Yapı
Proje Bilgisi: Mai Residence