Mai Residence fiyat listesi: 298 bin TL!

Mai Residence fiyat listesi güncellenmiş olup fiyatlar 298 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Mai Residence fiyat listesi: 298 bin TL!

Mai Residence fiyat listesine değinmeden önce proje özelliklerine bakalım. Mai Residence Fer Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 11 bin metrekare alan üzerinde Kartal'da inşa edilen Mai Residence 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor.

Mai Residence satılık daire büyüklükleri 35 metrekare ile 171 metrekare arasında değişirken, toplam 357 adet daire şeklinde tasarlanıyor. Mai Residence konut sahiplerine açık yüzme havuzu, adalar manzara, deniz manzarası, fitness merkezi, kafe, kapalı otopark, masa tenisi, merkezi uydu sistemi, sosyal tesis imkanları sunuyor.

Mai Residence fiyat listesi
Mai Residence fiyat listesi güncellenmiş olup, 298 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor.

Mai Residence ödeme planı
'Yok Artık' dedirten kampanya, peşinatsız ve ara ödemesiz ev sahibi olma imkanı tanıyor. Yüzde 1 KDV ile de avantaj sağlayan kampanya kapsamında yüzde 25 oranındaki peşinat Mart 2016'da denebiliyor, geri kalan yüzde 75'i ise banka kredisiyle ödemek mümkün. Mai'den gayrimenkul alanlar isterlerse kredi taksitlerini ödemeye bugün başlayabilir isterlerse 1 yıl öteleyebilir. Ve yine aylık sabit taksit ödemeleri de bir yıl sonra yani Mart 2016'da başlıyor.

Mai Residence nerede?
E-5'in hemen üzerinde sahil tarafında, her yere ulaşabileceğiniz kadar şehrin içinde yer alan Mai Residence, Kartal Köprüsü ve Pendik Köprüsü'nün tam ortasında konumlandırılıyor. E-5'ten direkt girişi olan Mai Residence, dünyanın en büyük Adalet Sarayı'na ev sahipliği yapan, İstanbul'un en hızlı gelişen semti Kartal'daki konumu itibariyle de dikkat çekiyor.

Mai Residence adres bilgileri: Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul

Mai Residence iletişim bilgileri
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

 

Proje Bilgisi: Mai Residence