Mai Residence iletişim bilgileri

Mai Residence iletişim bilgileri ve telefon numarasına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz

Mai Residence iletişim bilgileri

Mai Residence iletişim bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 11 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Mai Residence 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden meydana geliyor. Mail Residence satılık daire büyüklükleri ise 35 ila 171 metrekare arasında değişiyor. 

Fer Yapı tarafından hayata geçirilen Mail Residence ilk bloğunu Mart 2015'te ikinci bloğunu ise Eylül 2015'te teslim etmeyi planlıyor. Mai Residence fiyat bilgilerine ise satış ofisinden ulaşabilirsiniz. 

Mai Residence sosyal donatıları ise şöyle; havuz, çok amaçlı spor sahası, fitness salonu, pilates, vitamin bar, playstation odası, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, hobi odaları, sinema odası, kafe, depo alanları, bilardo, oda servisi hizmetleri ve masa tenisi gibi sosyal imkanlar yer alıyor. 

Mai Residence nerede?
Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Residence hem denize hem de E5'e komşu olma özelliğini hiç yitirmeyecek. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş imkânlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek.

Mai Residence iletişim bilgileri
Mai Residence Satış Ofisi: 444 9 337
Mai Residence adres:Yalı Mahallesi Topselvi Caddesi No: 102 34873 Kartal İstanbul
FerYapı Merkez Telefon: 0 212 272 4909

Proje Bilgisi: Mai Residence