Marcel Wanders tasarımları quasaristanbul.com’da

Quasar İstanbul projesinin web sitesi www.quasaristanbul.com, Hollandalı iç mimar Marcel Wanders’ın özel tasarımlarını sayfalarına taşıdı

Marcel Wanders tasarımları quasaristanbul.com’da

27 Mayıs 2013 / emlakwebtv  
İstanbul’un kalbi Mecidiyeköy’deki eski likör fabrikası  arazisinde Viatrans A.Ş. - Meydanbey Ortak Girişimi tarafından gerçekleştirilen Quasar İstanbul projesinin web sitesi, tasarımları ile dünyada adından sıkça söz ettiren iç mekan tasarımcısı Marcel Wanders’ın özel çalışmalarını sayfalarına taşıdı.

Lüksün, şıklığın ve modernizmin merkezi olarak konumlandırılan Quasar İstanbul karma projesinde yer alan ve Marcel Wanders’in renkli ruhu ve yaratıcılığının bir aynası niteliğindeki Quasar rezidansları, Boğaz manzarasına hakim özel tasarım gerçek kat bahçeleri ve lobi detayıyla da estetik ve kültürel bir dünyayı buluşturacak.

Ayrıcalıkların Quasar’ı için bir hayal dünyası oluşturan ve yurtdışında tasarımlarıyla birçok ödül kazanan Wanders, Quasar İstanbul’da ev sahiplerinin istekleri doğrultusunda özel tasarımlar da gerçekleştirecek.

İstanbul’un yeni kültür, sanat, moda ve lüks merkezi olacak Quasar İstanbul’un yenilenen web sitesinde Marcel Wanders’ın özel çalışmalarının yanı sıra Meta Lüks, Liqueur, Fairmont Quasar Hotel, Multimedya, Queens&Kings, Haberler, İletişim, E-Katalog başlıkları ve Fairmont Offices, Fairmont Residences, Quasar Residences, Q Shop, Kat Planları, Lüks, Kat Bahçeleri gibi alt başlıklarda proje ile ilgili tüm merak edilenlere cevap bulunabiliyor.