Maslak 1453'te ilk ofisler satışta

Türkiye gayrimenkul sektörünün en dikkat çekici projelerinden biri olan Maslak 1453'te ilk ofislerin satışına başladı.

Maslak 1453'te ilk ofisler satışta

Ağaoğlu İnşaat imzasıyla Maslak'ta inşa edilen Maslak 1453 projesinin ilk ofis bloku satışa çıkarıldı. Türkiye gayrimenkul sektörünün en dikkat çeken projelerinden biri olan Maslak 1453'ün ofisleri için hazırlanan kampanya kapsamında yüzde 10 peşinat ve yüzde 0.99'luk faiz oranları ile "ev fiyatına" ofis sahibi olma olanağı sunuluyor. Yatırımcıya teslimleri 2016 yılı içerisinde yapılacak olan ofislerdeki satın almalarda ortaya çıkan yüzde 18'lik KDV de Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından karşılanacak.

Günde 50 bin kişi Maslak 1453'te buluşacak
Avrupa'nın en büyük spor ve yaşam kompleksi My Club'ın yanı başında bulunan ofis bölgesini her gün 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor. Projenin ticari potansiyeli hakkında bilgi aktaran Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, bu projede de alırken yatırımcı ile birlikte kazanma prensibini sürdürdüklerini belirterek: "Ofislerimiz, hem bireysel yatırımcılarımıza hem de küçük ve orta ölçekli ticari şirketlerden oluşan müşterilerimize hitap ediyor” dedi. 

Ali Ağaoğlu'nun açıklamaları için tıklayın...

Kurumsal müşteriler için F Bloku planı
Şu an itibarıyla toplu bir satış düşünmediklerini ancak üç ikiz kuleden oluşan F Bloku için sonraki dönemlerde kurumsal müşterilerle görüşebileceklerine de değinen Ağaoğlu, müşterilerinin Maslak bölgesindeki kira potansiyeli ile kendisini 10 yılda amorti eden bir yatırım gerçekleştireceklerini söyledi. 

Ağaoğlu Maslak 1453 Ofis'lerinin özellikleri:

- Ağaoğlu ofisleri Avrupa'nın en büyük spor ve yaşam kompleksi My Club ile sağlıklı ve zinde bir ofis ve çalışma olanağı sunacak

- Leed Gold sertifikası sahibi projede, iş hayatıyla doğadan kopmadan buluşma imkanı sağlanıyor.

- Her ofiste bir teras bulunan Ağaoğlu 1453'te ofis müşterilerine ulaşmak isteyen ve kurumlara özel asistan hizmeti verilecek. 

- Giriş algılama sisteminin uygulanacağı projede,üst düzey güvenlik hizmeti verilecek.

- Yüksek hızlı internet ve üst düzey teknoloji kullanımı...

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Şirketler Grubu
Proje Bilgisi: Maslak 1453