Maslak No/1 plaza, fiyat avantajı ile dikkat çekiyor

Maslak’ta uluslararası teknoloji standartlarına uygun yapılan Maslakno1 Ofis Plaza, kiracılarına sunduğu fiyat avantajı ile de dikkat çekiyor

Maslak No/1 plaza, fiyat avantajı ile dikkat çekiyor

31 Aralık 2013 / emlakwebtv
Dünyada tanınan ve geçerliliği olan Green Gold Design ödülü ve Leeds Gold sertifikası ile Maslakno/1 ofis plaza, her ofis katında yeşil yürüme alanları ve her 4 katta bir bulunan peyzaj çalışmaları ile kiracılarına metrekaresi 35 $’dan yaşanabilir ve çalışılabilir ortamlar sunuyor.

Toplam 26 kattan oluşan plazanın 20 katında, 1042 m2’lik tek kat kullanımlı ofisler yer alıyor. Diğer katlarda ise, toplantı salonları, cafe ve restaurant, mobil sağlık hizmetleri, kiralık depolar, otopark, vale, oto yıkama ve araç kiralama hizmetleri sunulmak üzere hazırlıkları devam ediyor. Ayrıca plaza, açılır kapanır cam sistemi, 7/24 güvenlik, jeneratör desteği, fiber optik alt yapı, panoramik asansörler gibi daha pek çok avantajı bünyesinde bulunduruyor.

Maslakno/1, pek çok özelliğiyle de çevre dostu
Maslak’ta bulunan alışılagelmiş plaza mimarilerinden son derece farklı tasarlanan Maslakno/1, hem iç ve dış dizaynı, hem de sunduğu ayrıcalıklı avantajlarla kiralama yapmak isteyen firmaları adeta cezp ediyor. Son teknoloji kullanılarak inşa edilen plazanın, yeşil sertifikalarının yanı sıra, hybrid araç otoparkı, iklimlendirme sistemi ve %40 enerji tasarruflu bina oluşu gibi pek çok özelliğiyle de çevre dostu bir plaza olduğunu kanıtlıyor.
Maslakno/1 Ofis Plaza, 2014’ün ilk çeyreğinde kiralama sistemi ile şehrin merkezinde plazada konforlu bir ofis hayatına başlamak isteyen sektörün öncü firmalarıyla buluşacak.

Maslakno/1 hakkında detaylı bilgi için: www.maslakno1.com