Maslak’ta çevre ve bütçe dostu plaza

Ünlü Mimar Emre Arolat’ın projelerinden biri olan Maslak No/1 Ofis Plaza, kiracılarına hem çevre hem de bütçe dostu çözümler de sunuyor

Maslak’ta çevre ve bütçe dostu plaza

07 Ocak 2014 / emlakwebtv
Maslak no/1 ofis binası, gelişmiş teknolojisi sayesinde %40 enerji tasarrufunu kendi kendine sağlıyor. Aynı zamanda dünyada geçerliliği olan yeşil sertifikaları, iklimlendirme sistemi ve hybrid araç otoparkları, ofis katlarında yeşil yürüme alanlarıyla her 4 katta bir karşınıza çıkan bahçeler ile kiracılarına metrekaresi 35 $’dan yaşanabilir ve çalışılabilir ortamlar sunuyor.

Maslak No/1 Ofis Plaza, pek çok avantajı bünyesinde bulunduruyor
Toplam 26 kattan oluşan ofis plazanın 20 katında, 1042 m2’lik tek kat kullanımlı ofisler yer alıyor. Diğer katlarda, toplantı salonları, cafe ve restaurant, mobil sağlık hizmetleri, kiralık depolar, otopark, vale, oto yıkama ve araç kiralama hizmetleri sunulmak üzere hazırlıkları devam ediyor. Ayrıca plaza, açılır kapanır cam sistemi, 7/24 güvenlik, jeneratör desteği, fiber optik alt yapı, panoramik asansörler gibi daha pek çok avantajı bünyesinde bulunduruyor.

Maslakno/1 Ofis Plaza, 2014’ün ikinci çeyreğinde kiralama sistemi ile Maslak’ın göbeğinde konforlu bir ofis hayatına başlamak isteyen sektörün öncü firmalarıyla buluşmayı hedefliyor.