Maximoon Evleri adres bilgileri

Maximoon Evleri adres bilgileri haberimizde yer alıyor

Maximoon Evleri adres bilgileri

Maximoon Evleri adres bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. 33 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Maximoom Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden meydana geliyor. Toplam 1332 adet dairenin yer aldığı Maximoon Evleri satılık daire büyüklükleri 39 ila 203 metrekare arasında değişiyor. 

Maximoon Evleri sosyal imkanları arasında; açık otopark, açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, merkezi uydu sistemi, restoran, sauna, spa, süs havuzu, tenis kortu, Türk hamamı ve yürüyüş parkuru yer alıyor. 

Maximoon Evleri TEM otoyolunun yeni gişelerine 400 metre, E5 karayoluna ise 5 dakika uzaklıkta. Atatürk Havalimanı'na 15, yeni yapılacak üçüncü Havalimanı'na 20, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 5, İstoç İş Merkezi'ne de sadece 10 dakikalık mesafede olan Maximoon, Akbatı AVM'ye 500 metre yakınlıkta. TED Koleji'nin yanı başında, Okyanus Koleji'nin hemen arkasında konumlanan Maximoon, yeni yapılacak Özel Acıbadem ve Özel İsviçre Hastaneleri ile yatırım değerini artırıyor. Proje ayrıca yeni açılan Esenyurt Üniversitesi'ne de bir dakikalık mesafede yer alıyor.

Maximoon Evleri adres bilgileri
Adres : Hadımköy Yolu Atatürk Bulvarı No:22 (Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısı Yanı) Bahçesehir / İstanbul

Maximoon Evleri iletişim bilgileri
Telefon : 444 34 18
Web : http://www.maximoonevleri.com/ 

Proje Bilgisi: Maximoon Evleri