Maximoon Evleri Bahçeşehir

Maximoon Evleri Bahçeşehir'de 33 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor

Maximoon Evleri Bahçeşehir

Maximoon Evleri Bahçeşehir'de 33 bin metrekare alan üzerinde konumlanıyor. Yalçıntepe Group tarafından hayata geçirilen Maximoon Evleri 1332 adet daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin yer aldığı Maximoon Evleri satılık daire büyüklükleri 39 ila 203 metrekare arasında değişiyor. 

Maximoon evleri özellikleri arasında da yüzme havuzu, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları yer alıyor. Projede site sakinlerinin her ihtiyacına cevap verecek ticari alanlar da yer alıyor.  

Maximoon Evleri nerede?
Maximoon evleri TEM otoyolunun yeni gişelerine 400 metre, E5 karayoluna ise 5 dakika uzaklıkta kalıyor. Atatürk Havalimanı'na 15, yeni yapılacak üçüncü Havalimanı'na 20, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü'ne 5, İstoç İş Merkezi'ne de sadece 10 dakikalık mesafede olan Maximoon, Akbatı AVM'ye 500 metre yakınlıkta. TED Koleji'nin yanı başında, Okyanus Koleji'nin hemen arkasında konumlanan Maximoon, yeni yapılacak Özel Acıbadem ve Özel İsviçre Hastaneleri ile yatırım değerini artırıyor. Proje ayrıca yeni açılan Esenyurt Üniversitesi'ne de bir dakikalık mesafede yer alıyor.

Maximoon Evleri iletişim bilgileri
www.maximoonevleri.com 444 34 18

Proje Bilgisi: Maximoon Evleri