Mebuskent satış durumu

Mebuskent satış durumu ile ilgili raporlar açıklandı. Detaylar haberimizde

Mebuskent satış durumu

Mebuskent satışları oldukça hızlı ilerliyor. Ankara'da yer alan Mebuskent 3+1 ve 4+1 konutların satışları devam etmekte olup, proje toplam 388 bin metrekarelik bir alana kuruluyor. 2013 Mayıs ayında inşa çalışmalarına başlanan Mebuskent satışlarına ise 2014 Haziran ayında başladı.

Mebuskent Satış ve Pazarlama Koordinatörü Harun Acar ise Mebuskent satış durumu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:
Bizim için güven her şeyden önce geliyor. İnşaatın da önemli kısmını tamamladıktan sonra, Haziran 2014'te satışa başladık. Maketten satışa karşı olan bir firmayız. Ayrıca projemiz toplam 388 bin metrekarelik bir alana kurulduğu için alıcının yaptığımız çalışmalara şahit olmasını istedik. Bu sayede de alıcının güven duyarak tercih ettiği projelerden olmayı başardık.

Projemiz bir yıldan daha az bir süredir satışta olmasına karşın, şu ana kadar 602 daire ve 332 villanın 3'te 1'inin satışını tamamladık. Şu an 3+1 ve 4+1 konutlarımızın satışını gerçekleştiriyoruz. Kendi kendine yetebilen yapısı ile içerisinde postaneden eczaneye, okuldan alışveriş merkezine çok sayıda hizmetiyle Mebuskent'te konut sahipleri, yaşam merkezine kavuşacak.

Mebuskent nerede?
AYMOR Grup tarafından hayata geçirilen Mebuskent Ankara'da yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Mebuskent