Mebuskent'te teslimler yaklaşıyor

Ankara'nın en gözde projelerinden Mebuskent'te sona gelindi. Projede teslimler yıl sonunda başlayacak

Mebuskent'te teslimler yaklaşıyor

Ankara'nın en gözde projelerinden Mebuskent'te sona gelindi. Projede teslimler yıl sonunda başlayacak. ''Şehir içinde koca bir şehir'' olarak kurulan Mebuskent projesi, yüksek rakımlı ve bol oksijenli lokasyonu, rekor yeşil alan oranı, yatay yapılaşmanın ağırlıkta olduğu mimari konseoti ile öne çıkıyor. 

Aymor Grup tarafından, Batıkent Çakırlar Karacakaya'da 388 dönümlük alan üzerinde kurulan projede yatay yapılaşma ağırlıkta. Ankara Mebuskent projesi, 332 villa ve 10 bloktan meydana geliyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Ankara Mebuskent projesini teslimden sonra kısa bir sürede 4-5 bin kişilik nüfusa erişmesi bekleniyor. 

Yatay yapılaşma konseptinin başkent Ankara'daki ilk örneği Mebuskent... 

Türkiye'nin yeşil alan oranı en büyük projesi olan Mebuskent Ankara projesinde toplam yerleşimin yüzde 87'sini yeşil alanlar ve sosyal yaşam alanları oluşturuyor. Projede meyve ağaçları dahil her türden toplam 23 bin ağaç bulunuyor. Projede 13 bin 650 metrekarelik golf sahası, 5 bin metrekarelik AVM, 2 bin metrekare alana sahip spor kompleksleri, yürüyüş yolları, çocuklar için 11 oyun parkı, bisiklet yolları, evcil hayvanlar parkı ve kreş bulunuyor. 

Mebuskent nerede? 

Sakinlerine 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti verecek Mebuskent, bulunduğu lokasyondaki gelişmiş ulaşım imkânları dolayısıyla Ankara’yı bir uçtan diğer uca bağlayan güzergâhlara 25 dakikalık bir mesafede yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Aymor Grup
Proje Bilgisi: Mebuskent