Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

Ortadoğu Grup, Zekeriyaköy'de inşa ettiği Merkez Zekeriyaköy projesinde, yüzde 15 peşinatla hemen teslim fırsatı sunuyor.

Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

Ortadoğu Grup imzası taşıyan Merkez Zekeriyaköy projesinde yüzde 15 peşinatla hemen teslim fırsatı sunuluyor. Yaşamın başladığı Merkez Zekeriyaköy'de kalan son dairelere de yoğun ilgi gösteriliyor.

Merkez Zekeriyaköy projesi
Ağırlıklı biçimde bahçe ve çatı dubleksi şeklinde inşa edilen Merkez Zekeriyaköy projesinde 106 adet konut bulunuyor. Projeye büyük ilgi gösterildiğini ve kalan son daireler için yüzde 15 peşinatla hemen teslim fırsatı sunduklarını söyleyen Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, 3. Köprü ve 3. Havalimanı gibi projelere yakınlığıyla dikkat çeken projenin önemli bir prim potansiyeli taşıdığını vurguladı. Gür: "Eşsiz bir lokasyonda bulunan projen bölgenin en avantajlı metrekare fiyatlarına sahip.

 

Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

 

2+1 çatı dubleksi dairelerin metrekaresi yaklaşık olarak 6 bin liradan, 3+1 bahçe dubleksi dairelerin metrekaresi ise yaklaşık olarak 8 bin liradan işlem görüyor." ifadelerini kullandı. Gür, %1 KDV fırsatının sunulduğu Merkez Zekeriyaköy’de, %15 peşinat verip kalan tutarı da çok uygun oranlarda vadelendirmenin mümkün olduğunu da sözlerine ekledi.

Merkez Zekeriyaköy fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın...

Şehrin merkezine kolay ulaşım
Merkez Zekeriyaköy projesi, iş dünyasının merkezi Maslak ve Levent'e kolay ulaşım avantajı da içeriyor. İstanbul'un eğlence ve sosyal yaşam alanlarından İstinye'ye 15 dakikalık mesafede yer alan Merkez Zekeriyaköy, ayrıca yapımı sürmekte olan 3. Köprü ve 3. Havalimanı projelerine de yakın bir konumda bulunuyor. Proje bünyesinde geliştirilen sosyal alan olanaklarından bazıları ise Tenis Kortu, Basketbol Sahası,  Çiçek Bahçeleri, Açık Yüzme Havuzu, Güneşlenme Terasları, Dinlenme Alanı, Süs Havuzu, Fitness Club, Pilates Salonu, Saunalar, Bilardo Odası ve Cafe...

"Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat" Başlıklı Haberin Galerisi

Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

Merkez Zekeriyaköy'da büyük fırsat

Firma Bilgisi: Ortadoğu Grup
Proje Bilgisi: Merkez Zekeriyaköy