Mesa 3 proje ile Boat Show Fuarı'nda

Boat Show Fuarı’nda, Mesa İstanbul Bölge Satış ve Pazarlama Müdürü Yalın Arıyeşil ile fuarda tanıttıkları Kartall Mesa, Sahil Mesa ve Çamlıcada Mesa projelerini konuştuk

emlakwebtv / Havva Babaoğlu

Boat Show Fuarı’nı neden tercih ettiniz?

Boat Show Fuarını ziyaret eden müşteriler Mesa müşteri kitlesine çok yakın. 3 projemizi burada tanıtıyoruz. Kartall Mesa, Sahil Mesa ve Çamlıcada Mesa.

Boat Show Fuarı nasıl geçiyor?

Şu ana kadar Sahil Mesa projemizden bir adet, Kartall Mesa projemizden 4 adet satışımızı gerçekleştirdik fuar süresince.

Kartall Mesa özellikleri;

Mesa Kartall; Kartal E5 yan yol üzerinde, tek blokta 32 kattan oluşuyor. Ağırlıklı olarak 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Sayıca çok az 3+1 dairelerimizde var bu projede.

Yaklaşık 8 ay sonra teslim edeceğimiz bir proje kabası bitmek üzere dış cephe kaplamalarına başladık. yatırım için tavsiye edeceğimiz bir proje.

Satışlarımız yüzde 67’ler civarında.

Kartall Mesa fiyat aralığı;

235 bin 400 TL’den başlıyor 1+1 dairelerimiz 975 bin TL’ye kadar çıkıyor 3+1 dairelerimiz.

Kartall Mesa ödeme planı;

Peşin ödeme veya banka kredili ödemelerde yüzde 5 indirim uyguluyoruz. Yüzde 50 peşin verip yüzde 50’sini bir yıl içinde vade farksız ödeme imkanımız da mevcut.

Sahil Mesa özellikleri;

Sahil Mesa butik bir proje. 17 kat tek bloktan oluşuyor. Her katta tek daire var. Yaklaşık 306 metrekarelik 4+1 dairelerden oluşuyor. Daha çok keyif dairesi. 2. Kattan itibaren deniz ve adalar manzarasını evin içinde yaşayabiliyorsunuz.

Yatırım için değil oturum için tavsiye ediyoruz.

Sahil Mesa fiyat aralığı;

1 milyon 530 bin TL’den başlıyor 2 milyon 375 bin TL’ye kadar çıkıyor. Yüzde 18 KDV dahil.

Çamlıcada Mesa;

Çamlıcada Mesa’nın ön satışları yeni başladı.  115 bağımsız bölümden oluşuyor. 5 tane 950 metrekare villalardan oluşuyor. Kalan 110 bağımsız bölümde 3+1, 4+1, 4+1 dubleks şeklinde dairelerden oluşuyor.

Çamlıcada Mesa nerede?

Çamlıca’da boğazın girişine deniz ve adalara hakim butik bir proje. Çamlıca’da merkezi bir lokasyonda yer alıyor.

 

 

Firma Bilgisi: Mesa