Metrekare.com yayına başladı

Satılık ve kiralık gayrimenkul ilanları alanında hizmet vermeye başlayan Metrekare.com, Türkiye çapında emlak almak isteyenlere mobil uygulamalar aracılığıyla farklı çözümler de sunuyor

Metrekare.com yayına başladı

24 Ocak 2014 / Emlakwebtv
Türkiye'de emlak alma, satma ve kiralama alanında hizmet veren yeni bir site yayına başladı. Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun Serhat Karahan, Halil Akın ve Arda Bayındır’ın hayata geçirdiği Metrekare.com sayesinde, ev satın alırken ya da kiralarken ihtiyaç duyulan her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşmak mümkün olacak.

Emlakla ilgili her türlü bilgiyi tek çatı altında toplamak üzere kurulmuş seri ilan sitesi olan Metrekare.com, Earlybird Venture Capital ve Aslanoba Capital gibi büyük girişim sermayelerinin yatırım desteğiyle hizmete başladı. Metrekare.com; kiralık daire, satılık ev ya da ofis arayan kişilere konum ve semt hakkında en güncel bilgileri sunuyor. Sitede ev aradığınız bölgelerdeki ulaşım imkanları, başta okullar olmak üzere pek çok kamu kuruluşu hakkında detaylı konum bilgisine de yer veriliyor.

Metrekare.com sunduğu kullanımı pratik web ve mobil uygulamalarla senkronize çalışan Android ve iPhone uygulamalar sayesinde, kullanıcı çevredeki evleri ve emlak ofislerini görebilmeyi de sağlıyor. Ayrıca bu uygulamalar sayesinde cep telefonundan ilan eklemek ve bütçenize uygun evlerden anında haberdar olmak da mümkün.