Metropark Towers satışa çıktı

Teknik Yapı’nın Halkalı’da başladığı Metropark projesinin en yüksek kulelerini oluşturan Metropark Towers yüzde 10 fiyat avantajı ile satışa çıktı

Metropark Towers satışa çıktı

10 Ocak 2014 / emlakwebtv
Teknik Yapı, geçen yılın ortasında Halkalı’da satışa sunduğu Teknik Yapı Metropark projesinin iki rezidans kulesini satışa çıkardı. Satışa sunulan ve 592 rezidans daireden oluşan Metropark Towers, geçen sene olduğu gibi yine fiyat avantajı sunacak. Mevcut fiyatlar üzerinden yüzde 10 indirim avantajına sahip olacak rezidans dairelerde ayrıca 60 ay vadeye kadar sıfır konut finansman oranı uygulanacak.

Metropark Towers, 446 adet 1+1 ve 144 adet 2+1 tipi daireden oluşuyor
TeknikYapı Metropark projesinin en yüksek iki kulesini oluşturan Metropark Towers, 446 adet 1+1 ve 144 adet 2+1 tipi daireden oluşuyor. Büyüklükleri 58,68 ile 59,23 m² arasında değişen 1+1 tipi rezidans daireler 205 bin TL’den, büyüklükleri 110,52 m² olan 2 +1 tipi rezidans daireler ise 361,900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Metropark Towers’da ayrıca iki adet stüdyo daire de yer alıyor.

Durbakayım: “İlk Etaptaki Kazanç Potansiyeli Korundu”
TeknikYapı Metropark projesinin sivil kentsel dönüşüm merkezlerinden biri olan Halkalı’da yükseldiğini hatırlatan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, Metropark Towers’ın yüksek prestijli dairelerini barındıran homeoffice tarzında projelendirildiğini belirtti. Projenin ilk etap satışındaki fiyat avantajının Teknik Yapı dostlarına yüksek kazanç sağladığının altını da çizen Umut Durbakayım “Bölgedeki rekabetini göz önünde bulundurarak müşterilerimize yüzde 10 – 15 arasında avantaj sağlayan fiyatlarla ilk etabın satışına başlamıştık. Ve bu doğru stratejimiz sonucunda satışa çıktığımız dairelerin 500 adedini bir ay içinde sattık. Aynı stratejiyi ikinci etabı oluşturan Metropark Towers için de uyguluyoruz. Rezidans dairelerimizi de mevcut fiyatlardan yüzde 10 indirimle satışa çıkıyoruz. Satın alma alternatifini artırmak için de 60 ay vadede sıfır konut finansman oranı sunuyoruz. Daire alımında ödenecek peşinat tutarına göre sıfır konut finansman oranı 24, 36, 48 ve 60 ay olarak değişebilecek” açıklamasını yaptı.

Yüksek montantlı alım gücüne sahip Teknik Yapı markasının malzeme fiyatlarını tüketici lehine kullandığının altını çizen Umut Durbakayım, “Gereksiz sosyal donatıların projede yer almaması ve kullanım maliyetini düşüren önlemlerin alınması ilk alım fiyatında önemli avantaj sağlıyor. Bu stratejimiz aynı zamanda aidatların makul seviyeye çekilmesinde de etkili oluyor” açıklamasında bulundu.

Ulaşım ağıyla çevrili proje
Teknik Yapı Metropark’ın en önemli albenilerinden biri de ulaşım olacak. Mahmut Bey Gişelerinin yanında yer alan Teknik Yapı Metropark, ulaşım açısından daire sahiplerine çok büyük kolaylık sağlıyor. Hemen yanı başında yer alan ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı ulaşım planlaması çerçevesinde Halkalı metro durağı, yaklaşık 10 kilometre uzaktaki Atatürk Havalimanı ve kuşbakışı 500 metre aşağısında kalan Çevreyolu bağlantısı ile dikkat çekiyor.

Kasım 2015’te bitecek olan TeknikYapı Metropark projesi; konut, rezidans, homeofis ve ticari ünitelerden oluşuyor. Projede toplam 1.272 adet daire ve 30 ticari birim yer alıyor.

Proje Bilgisi: Metropark Towers