Mimarlarının gözünden Aydoğanpark Tuzla

Aydoğanpark Tuzla projesinin konseptini projenin mimarları ve teknik ekibi emlakwebtv’ye anlattı

11 Aralık 2013 / emlakwebtv
Caddebostan, Ataşehir, Erenköy, Suadiye, Moda gibi İstanbul Anadolu Yakası’nda A plus butik projelerle adından söz ettiren Aydoğan İnşaat, yeni projesi Aydoğanpark Tuzla’yı görücüye çıkardı.

Aydoğan Group’tan Endüstri Mühendisi Eren Bozkaya Aydoğanpark Tuzla projesinin konsepti, Projenin Mimarı Murat Şensu projeyi nasıl tasarladıklarını emlakwebtv’ye anlattı.
Projenin mimarlarından Fatih Küpoğlu ise projedeki daire çeşitleri hakkında bilgiler verdi.

Tuzla’nın en popüler lokasyonlarından biri olan İstasyon Caddesinde 19.810 metrekarelik inşaat alanında, 2 parsel üzerine inşa edilen Aydoğanpark Tuzla’da, toplamda 6 blok ve 118 daire bulunuyor. Mahalle hayatının sıcaklığını bozmamak adına, az bloklu ve sınırlı daire sayısının ön plana çıktığı Aydoğanpark Tuzla’da, daireler en geç 18 ay sonra teslim edilecek.

Fitness, sauna, çocuk parkı, kapalı otopark, çok amaçlı spor sahası, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi A’dan Z’ye bütün sosyal donatıların yer aldığı Aydoğanpark Tuzla’da, dairelerin brüt metrekareleri 65-230 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 olarak tasarlanan daireler, birinci sınıf malzemeleri ve titiz işçiliğiyle dikkat çekiyor.
Uygun ödeme koşullarıyla dikkat çeken Aydoğanpark Tuzla’nın lansmana özel olarak belirlenen satış fiyatı ise brüt metrekare üzerinden metrekaresi 2750 TL.