MIPIM'de 'Mimarlar konuşacak' etkinliği

'Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' toplantı dizisinina son paneli, Fransa Cannes'da gerçekleşecek gayrimenkul fuarı MIPIM 2015'te gerçekleşecek.

MIPIM'de 'Mimarlar konuşacak' etkinliği

Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' toplantı dizisinin 'Çağdaş Türk Mimarisi: Global Ölçekte Fırsatlar ve Sınırlar' başlıklı son paneli, Fransa Cannes'da gerçekleşecek gayrimenkul fuarı MIPIM 2015'te ünlü Türk mimarların katılımıyla gerçekleşecek.

MIPIM 2015'te Mimarlar konuşacak
Mimar, sosyolog, yazar, gazeteci ve düşünürler ile bir araya gelerek toplumu ve mimarlığı yakından ilgilendiren konularda tartışma platformu oluşturmayı hedefleyen Kalebodur; Cannes'da yapılacak MIPIM 2015'te düzenleyeceği 'Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor' panelinde, 'Çağdaş Türk Mimarisi: Global Ölçekte Fırsatlar ve Sınırlar' konusunu tartışmaya açıyor.

Prof. Dr. Celal Abdi Güzer'in yöneteceği panele, konuşmacı olarak Türkiye'nin ünlü mimarları Melkan Tabanlıoğlu, Enis Öncüoğlu ve Murat Kader katılacak. Türk mimarların dünya sahnesinde kazandıkları başarıların da ele alınacağı panel, 11 Mart Çarşamba günü saat 11.00'de MIPIM'de Türkiye Pavyonu'nda gerçekleşecek.