Mon Reve Eyüp satış ofisi

Mon Reve Eyüp satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor

Mon Reve Eyüp satış ofisi

Mon Reve Eyüp satış ofisi bilgilerine geçmeden önce projenin özelliklerinden bahsedelim. Mes Şirketler Grubu ve Birlik İnşaat ortaklığı ile inşa edilen Mon Reve Eyüp 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden meydana geliyor. Mon Reve Eyüp satılık daire büyüklükleri ise 138 metrekare ile 536 metrekare arasında değişiyor. 

8 bin 200 metrekare alan üzerinde yükselen Mon Reve Eyüp sosyal imkanları ise şöyle; çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kamelya, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve Türk hamamı yer alıyor. Mon Reve Eyüp fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakasında yer alan ve 5 bin 500 metrekare alan üzerine Mes Şirketler Grubu ile Birlik İnşaat tarafından hayata geçirilen Mon Reve Eyüp'te yer alıyor. Atatürk Havaalanı'na 12 kilometre, Eyüp Sultan Camii'ne 1.6 kilometre, Forum İstanbul'a 1.5 kilometre mesafede konumlandırılıyor. Mon Reve Eyüp teslim tarihi olarak 2017 yılını veriyor.

Mon Reve Eyüp satış ofisi iletişim
Yenidoğan Mah. Ferhatpaşa Caddesi No:14/43 Bayrampaşa/İstanbul
Telefon : 0212 501 76 76 – 77
Web : http://www.monreveeyup.com/
E-mail : info@monreveeyup.com

"Mon Reve Eyüp satış ofisi" Başlıklı Haberin Galerisi

Mon Reve Eyüp satış ofisi

Mon Reve Eyüp satış ofisi

Mon Reve Eyüp satış ofisi

Mon Reve Eyüp satış ofisi

Proje Bilgisi: Mon Reve Eyüp