Mostar Life Grand Houses Başakşehir!

Çolakoğlu Yapı tarafından inşa edilen Mostar Life Grand Houses Başakşehir için ön talep toplanıyor

Mostar Life Grand Houses Başakşehir!

Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı ve İntes Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası'nın Başakşehir 1. Etap bölgesinde hayata geçirilen Mostar Life Grand Houses için şu an ön talep toplanıyor. Proje, Mimar Sinan'ın yapıtlarından esinlenerek tasarlanıyor.

Nisan ayında resmi satışa sunulması planlanan Mostar Life Grand Houses Başakşehir'de teslimlerin yaklaşık 30 ay sonra başlaması bekleniyor. 15 blok halinde yükselen projede 350 adet daireye yer veriliyor.

3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daire seçenekleri bulunan Mostar Life Grand Houses Başakşehir'in 5+1 dairelerinde özel hamam, tek tuşla tüm aydınlatmayı kapatabilme gibi farklı ayrıcalıklar sunuluyor.

Mostar Life Grand Houses Başakşehir'in sosyal donatıları içerisinde; sosyal tesis alanları, sauna, fitnes center, Türk hamamı, kapalı yüzme havuzları, çok amaçlı toplantı salonları, güvenlik hizmeti ve otopark alanı yer alıyor.

Konumu açısından avantajlı olan Mostar Life Grand Houses Başakşehir; 3. Havaalanı'na, 3. Köprü bağlantı yollarına, Kanal İstanbul, Başakşehir Sağlık Kenti ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın mesafede.

 

Proje Bilgisi: Mostar Life Grand Houses