"Muhteşem Yeni Yüzyıl" Projesi için ön talep dönemi

Ceylan İnşaat tarafından Göztepe'de hayata geçirilen "Muhteşem Yeni Yüzyıl" projesi için ön talep dönemi başladı

Ceylan İnşaat, Fikirtepe Kentsel Dönüşümü kapsamındaki en yeni projesini İstanbul, Göztepe’de hayata geçiriyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Projesi, çok avantajlı ödeme planları ve vade farksız taksitli ödeme alternatifleriyle ön talep toplamaya başladı.

İstanbul'un kalbinde yeni proje: Muhteşem Yeni Yüzyıl
Butik bir yaşam projesi olarak 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofis ile Göztepe’de, Adalar ve Fenerbahçe Marina manzarasına karşı yükselmeye başlayacak olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 m, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 m mesafede bulunuyor

Daire tipleri ve sosyal alanlar
1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunan proje, çekirdek aileler kadar kalabalık ailelere de hitap ediyor.  91 m² ile 204 m² aralığında, değişik tiplerde alternatifler sunan proje, daire ve ticari alanlar için peşin fiyatına vade farksız 36 ay taksit imkânı tanıyor. Özel güvenlik tarafından 7/24 korunacak olan Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları, hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri ile güvenli bir yaşam sunmayı hedefliyor. Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları’nda kapalı otopark, kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) gibi pek çok sosyal alan bulunuyor. Çocukların ihtiyaçlarını da gözeten projeye çok amaçlı spor sahasının (voleybol, basketbol, mini futbol, tenis) yanı sıra çocuk oyun parkı, yürüyüş parkuru, kamelya alanı ve meyve bahçesi inşa ediliyor. Projede ayrıca, 360 derece manzara sunan seyir terası, bu seyir terasında yer alan kış bahçesi ve barbekü alanı da bulunuyor.